
Deze tassen maakte ik op bestelling. Dit doe ik niet vaak, maar soms maak ik een uitzondering. Lees verder om te ontdekken hoe ik ze heb gemaakt.
Katoenen blanco tassen
De zwarte basic katoenen tassen bestelde ik bij Bol.com. Ik gebruikte ze al eerder, toen maakte ik een tas voor de juffen van mijn dochter en nog een tas voor een opa en een oma. De tassen zijn er ook in het wit en ecru bij Bol.com.
Hoe maakte ik de bedrukking / print?
Je leest hier welke lettertypes ik gebruikte en hoe ik de ene tekst in de andere heb geplaatst.
Flexfolie
Het witte flexfolie bestelde ik bij Plotterstad: voor opa en oma tas gebruikte ik ‘premium’ flexfolie en voor de oma tas ‘glossy’ flexfolie. Je ziet het misschien niet goed op de foto, maar er zit een hele mooie glans op! Een aanrader!
Verder gebruikte ik zilver- en goudkleurig flexfolie van Plotterie.nl. Op de ene tas zijn de kleine letters zilverkleurig en op de grote tas zijn ze goudkleurig.
Snijden & persen
Verder gebruikte ik natuurlijk weer mijn Cameo Silhouette en EasyPress.
Er gaan vast nog meer van dit soort tassen volgen, want ik ben nog niet door de voorraad heen. Ik vind ze leuk en de persoon die ze had besteld was er ook erg blij mee!



